Neprihlásený (Prihlásiť sa)

Vanilla 1.1.5a is a product of Lussumo. More Information: Documentation, Community Support.

1.  
    Ahojte všetci ! Chcem sa podelit a aj počut niečo pozitívne . Moj syn mal kliešta - klasika na nho sa lepia kliešte. Pred tromi týždnami mal na tvári , po troch týždnoch na pravom boku .Lenže ten tam ostal dlhšie.Ked sme ho vybrali na druhý den poobede sa mu urobil okolo miesta vpichu flek .Hned som vedela ktorá bije.So strachom sme hned utekali na pohotovost , tam skonštatovali čo sme už vedeli - borelioza .Dali nám antibiotika a rano na infektologiu, kde nám povedali, že sme ličbu dostali že ešte si máme ist ku obvodnej lekárke pre jeno balenie ATB a to je všetko.Choroba je podchytená a ATB aj zničenáKed sme sa pýtali na krvne testy po dobrati ATB tak vraj načo, dostal lieky to stači a pre našu spokojnost si máme pytat ešte jedny ATB a to trojtýždnova liečba je až až .Aj napriek tomu sme sa dožadovali krvnych testov kontrokných - nepochodili sme .Ked sme povedali že vieme čo je to za chorobu ( mal ju svokor, zle liečenu - liečiliho na parkinsona a kym prišli že je to borelioza zlyhal celý system ) tak nám povedali že ked sme taký mýdry mám si sadnut a ordinovat my . Je to horzné ked takto odbiju 8 ročného chlapca tak čo by sme čakali potom my dospelý. Ano presne, vela vás tu píše že vás posielali na psyschiatriu .Je to hrozné takýto prístup.Sme z Prešova a objednali sme sa ku doktorke Ďurovskej pretože už ma unavuje to lajdáctvo doktorov.
    Prosím vás o nejaké ohlasy , aké máte skúsenosti atd.. Ďakujem vám velmi pekne
    • CommentAuthormatahari
    • CommentTimeJul 8th 2012

Dobre si spravila, Snehulienka, držím palce, aby boli odbery v poriadku...:-)
    • CommentAuthormagdolen
    • CommentTimeJul 10th 2012

neboj sa ona vam pomoze zlacieho doktora ako ona nepoznam moja dcera bola postipana ako 12 rocna trvalo az 2 roky kym sme zistili co jej
    • CommentAuthormonika
    • CommentTimeJul 29th 2012

ten fľak je jediné šťastie, ako zistiť že je to pravdepodobne borélia...niekomu sa ten fľak nevytvorí..
    • CommentAuthormatahari
    • CommentTimeJul 31st 2012

Snehulka, podľa slov.legislatívy, má pacient nárok na malé odbery raz za tri mesiace, veľké za polroka... treba si všetko opatriť papiermi a k lekárom chodiť s písomnou žiadosťou - na tú musia písomne odpovedať.. a to si píš, že by zmenili názor!