Neprihlásený (Prihlásiť sa)

Vanilla 1.1.5a is a product of Lussumo. More Information: Documentation, Community Support.

• CommentAuthormonika
    • CommentTimeJul 29th 2012

Môžem sa opýtať, vy, ktorí máte skúsenosti s boréliou. Hm, prišli mi pozitívne testy + výskyt lymfatických uzlín, kt. sa mi už aj vytvorili...k tomu mám pripísané 2 hviezdičky... neviete čo to môže znamenať? zajtra ináč idem k infekčnému, tak držte palce :)
    • CommentAuthormatahari
    • CommentTimeJul 31st 2012

neviem, mne nikto nedal hviezdičky..::DDD.. ale dosť srandy, zrejme je to ich miestny spôsob na niečo upozorniť, držím palce.)
    • CommentAuthormonika
    • CommentTimeAug 7th 2012

ten infekčný si asi zomňa strieľa ! vraví, že to mám psichycké, že mi nič nie je, Že si to vsugerúvavam..ale mna bolia kĺby aj sa mi zle dýcha!...brali zas krv, osm zvedavá na vysledky
  1.  
    nedá mi nezapojiť sa do tejto debaty, pretože je priam neuveriteľné ako sa snažia ľudí s touto diagnózou nazvať psyhcický labilnými (česť výnimkam) . Stoj si za svojím , predsa ak si bola do istej doby oukej a prišlo niečo čo ti komplikuje život ,tak to nemusí byť hneď psychika.. !!
    • CommentAuthormatahari
    • CommentTimeAug 9th 2012

Psychicky labilný - pretože lekári zabudli na tých pár hodín prednášok o tom, že každý pacient, zvlášť trpiaci bolesťami, má zákonite zmenenú psychiku. Kedysi nebolo v móde spájať psychické problémi s telesnými, dnes je plno literatúry, ktorá tvrdí, že psychikou si vytvárame choroby, možno v niektorých prípadoch áno, ale kde sme si, do zadku - sorry, privolali kliešťa!!! kamoška na jar behala po urologii s bolesťami ľadvín. Čo myslíte, kam ju posielala urologička? Na psychiatriu. Až jej známa gynekologička objavila rakovinu krčku maternice s nálezom aj na obličke! Pritom tá moja kamoška je snáď duševne najvyrovnanejšia žena na tejto planéte, môj zdroj pokoja a zdravého sebavedomia... Jednoducho to lekári preháňajú, nestoja si za svojimi pacientami a všetkých týchto samozvaných psychologov by som poslala zemiaky vykladať a nie liečiť ľudí!!! Fertich, ale som naštvaná...:-)
    • CommentAuthorNINA
    • CommentTimeAug 10th 2012

..sak musim aj ja prispiet,mne tiez povedala doktorka,ze to bude asi len psychicke a asi aj toto:

Zaver z MR mozgu:
    Prítomnosť malých kontaktných lézií v bielej hmote mozgových hemisfér možnosť demyelinizačnych ohnísk nemusi byť vylúčene./preklad z grectiny do slovenciny/
    • CommentAuthormonika

a nakoniec, po 2. teste borélia stále pozitívna. Ale nelieči ma...vraj keď nemám ťažkosti načo...o pol roka idem na ďalšie testy
    • CommentAuthorNINA

tak Monika to je super,tak mne este ako tak ,ze mi povie nic ti neni lebo testy na boreliu su neg.,ale tebe ked vysli testy pozitivne tak to uz nechapem....!
    • CommentAuthormonika
    • CommentTimeAug 12th 2012

vraj sa s tým telo môže aj samo vysporiadať..ale myslím že ma vodí za nos, pretoŽe vraj proti tomu nie je imunita.... a ešte mi powedal že po antibiotikách to stále môže vychádzať pozitívne ale nemusí to byˇ%t tak..ja uŽ nechápem
    • CommentAuthormatahari
    • CommentTimeAug 12th 2012

Monika, ľudia so silnou imunitou zvládajú borelie bez problémov, išla by som na tvojom mieste pre istou na imunologiu, či máš dostatočnú imunitu, ak je táto v poriadku, skutočne nemusíš mať problémy, ale pri akýchkoľvek prejavoch - časté chrípky, bolesti hlavy, klbov, kostí, močového traktu, maternice, chrbtice, či búšení srdca, nespavosť, panika, zábudlivosť - jednoducho čokoľvek z normálu, treba začať konať a liečiť borelu. Ale ako čítam vyššie, bolia ťa kĺby, a iné trable, neviem, čo ti bráni sa s výsledkami vyšetrení objednať Dr. Ďurovskej. Nečakaj, aby ti bolo horšie, lebo potom bude aj liečba dlhšia.