Neprihlásený (Prihlásiť sa)

Vanilla 1.1.5a is a product of Lussumo. More Information: Documentation, Community Support.

• CommentAuthorartina
    • CommentTimeOct 17th 2012

máte niekto skúsenosti?
    • CommentAuthorRybička
    • CommentTimeOct 26th 2012

Zapper som použivala popri liečbe naordinovanej pani Dr.Durovskou. V mojom pripade neviem povedat na 100% aký mal ucinok proti boreliam , pretože som uz pol roka brala atb a stav sa mi postupne zlepsoval. Avsak ucinok vidim na dcere pri pouzivani zappera na bolesti hrdla nadchu atd. Borelioza je tazsi oriesok asi aj na zapper. Ale je asi lepsie bojovat proti nej viacerymi sposobmi naraz, je to istejsie. Atb, zapper a lieky na imunitu mi spolu pomohli .
    • CommentAuthorColor
    • CommentTimeNov 2nd 2012

Najdoležitejšie je liečiť sa antb., nie skúšať elektroliečbu, kt. nikam nevedie.
    • CommentAuthorjao
    • CommentTimeDec 6th 2012

Color, opak je pravdou.
    • CommentAuthorDamian
    • CommentTimeDec 6th 2012

Najlepšie atb je minocyklin. Damian666@azet.sk
    • CommentAuthorColor
    • CommentTimeDec 10th 2012

Jao, ale nie je. Ani by som sa nedivila, že si lekár.
    • CommentAuthorjao
    • CommentTimeDec 21st 2012

Color, tak to si na velkom omyle. MUDrcov obchadzam velkym oblukom.
    Ale podla Tvojho tvrdenia ze antibiotika su fajn, skor tvrdis to, co vedia MUDrci
    ako jediny liek predpisat na borelku. Elektroliecba je jedna z najlepsich liecebnych
    metod, ale nie ta, ktora je poskytovana MUDrcmi v ambulanciach.
    Elektroliecba je siroky pojem, skor by som to nazval magnetofrekvencna liecba.
    • CommentAuthorColor
    • CommentTimeDec 22nd 2012

Každý je strojcom svojho šťastia.:-)
    • CommentAuthorjao
    • CommentTimeDec 22nd 2012

Súhlasím :-)
    • CommentAuthordancz
    • CommentTimeDec 24th 2012

lékař a diacom??? to snad ne,pak mluvte o lékaři šarlatánovi,nebo možnost druhá-jen šarlatán.A jestli jen z blbosti,nebo z blbostí spojenou se snahou vydělat na nemocných,by takouhle krávovinu doporučoval k léčbě bakteriální infekce to nezjistíte.
    Bakteriální infekce se léčí antibiotikama.(kdo si co dalšího k tomu veme je jedno,v takovém případě to pouze doplněk léčby,né léčba)
    • CommentAuthordancz
    • CommentTimeDec 25th 2012

Jao ty znáš lékaře,který léčí své pacienty nemocné boreliózou antibiotikama(ale mluvím o dlouhodobejší léčbe ATB,než se ordinují na anginu)-o které se mluví na bor.cz?? Když píšeš " skor tvrdis to, co vedia MUDrci
    ako jediny liek predpisat na borelku."- k tomu ti řeknu asi tolik - kéž by si měl pravdu
    • CommentAuthorjao
    • CommentTimeDec 27th 2012

dancz, diacom vie odhaliť príčinu zdravotných problémov. Následne je možné užívať informatiká, ktoré zobudia imunitný systém.
    To, čo bolo v symbióze, sa odmaskuje a IS začne plniť svoju úlohu. Následne sa baktérie dajú zničiť aj pomocou frekvenčnej terapie bez AB.

Chceš povedať, že lekári nechcú opakovane predpisovať AB na borelku ? Alebo vedia, čo ešte Ty nevieš, že ďaľšie AB sú aj tak nefunkčné a sú potrebné tak ako mŕtvemu spacák ?
    • CommentAuthorNINA
    • CommentTimeJan 17th 2014

ja si myslim ze iba frekvencna terapia nie , ako doplnok spolu s ATB ano...........
    • CommentAuthorjao
    • CommentTimeMar 14th 2014

Ja si myslím, že frekvenčná terapia áno, a ako doplnok zdravá životospráva. A určite AT nie.
    Dôkazom je pán Raymond Rife.