Neprihlásený (Prihlásiť sa)

Vanilla 1.1.5a is a product of Lussumo. More Information: Documentation, Community Support.

• CommentAuthorMichalak
    • CommentTimeNov 4th 2012

Uz je to silene j fakt neviem uz asi dva roky mi bojuje s niecim organizmus a je to stale horsie.
    Priznaky sa stale stupnuju bolesti hlavy akoby v nej behali mravce, trpnutie ruk a dlani. Cevenanie a upuch dlani uz druhy rok sa mi objavili nejake infekty na dlaniach ktore mi kozny vzdy liecil kortikoidovymi mastami a objavili sa zasa inde. Tento rok uz akoby mi zostala stvrdnuta jedna cast dlane. Nakoniec som skoncil na orl so zapalom stredneho ucha po jeho vylieceni mi zistili chronicke mandle zvysene Aslo a reumato markeri a som 4 tyzden po vybere mandli. Vybral som uz 4 te antibiotika od Augusta naposledy 2 balenia penicilinu 750. Ale priznaky pokracuju trpnutie koncatin, zvlastne trpnutie hlavy, nespavost, depresie, silena unava, v kolene my chrupe akoby boľo uvolnene, trpnutie v klboch ruk ato uz mi chcu zasa operovat daky karpalny tunel, zalievaju ma horucavy akoby telo s niecim bojovalo uz fakt neviem co to ma byt. Moze to byt borelioza ako to mam zistit obvodna lekarka ma ma uz za hypochondra. Vela cestujem aj po exotickych krajinach mozno to fakt moze byt borelioza co som si doviezol. Rad by som nasiel doktora ktory ma konecne da dokopy nech to stoji co chce leo inak mi asi vyberu vsetko kym zistia co mi naozaj je. Pls kazda rada dobra.
    • CommentAuthorNINA
    • CommentTimeNov 4th 2012

No tak to si tu asi spravne,mozes sa objednat ku pani Dr.Durovskej a ona ti porobi vysetrenia a zisti ci sa jedna o boreliozu.Podla symptomov sa moze jednat o nu.Popozeraj si este www.borelioza.cz a podozvedas sa viac info. Na Slovensku sa nou zaobera prave pani Dr.Durovska tak vyskusaj u nej.Ja som sa tiez u nej objednala,tak som zvedava,ale pocula som ,ze je to zlaty clovek. Tak sa maj a drzim palce,nec sa zbavis vsetkych neprijemnosti co opisujes.......
    • CommentAuthorMichalak
    • CommentTimeNov 5th 2012

Prave som sa chcel objednat k p. Durkovskej len ako som zistil kedze ma na kramaroch nadopovali antibiotikami najblizsie 4-5 tyzdnov nie je mozne robit testy.
    Ked si k tomu pripocitam 3 tyzdne cakania na vysledky je mi az zle ze v tomto roku nie sanca poznat moj stav nieto sa este zacat liecit a uz vobec aby mi mohlo byt lepsie.
    By ma zaujimalo ci dovtedy budem este mobilny alebo ma ta choroba uz definitivne zlozi.
    • CommentAuthorMichalak

A v podstate nemozem robit nic ale absolutne nic len cakat.
    • CommentAuthorNINA

S tymi atb. je to pravda musis byt aspon 5-6 tyz. cisty dovtedy.Dovtedy sa drzat.Skus si aspon kupit magnezium,trosku to uvolni svalstvo a aj nervovy system.
    • CommentAuthormonika
    • CommentTimeNov 6th 2012

...ku ktorej pani doktorke chodíte??? ja som sa len chcela opýtať či je normáálne aby ma lekár neliečil na boréliu napriek tomu, že 2x tie testy na serológii sú pozitívne. Stretli ste sa aj s bolesťami brucha, podbrušia pri borelióze?? je to možné? ďakujem
    • CommentAuthorNINA

Monika,tie bolesti su mozne,a to ze lekar nelieci bor. je tiez mozne,takze sa objednaj ku pani Dr.Durovskej.
    • CommentAuthormonika

Ninka ale mne lekár powedal, že to nebude liečiť, že tie atb. ničia žalúdok...užívam aj chlorellu, odporúčali mi ju. Ešte sa uvidí, môže to byť nejaký zápal
  1.  
    Dobrý deň, manželovi krvné testy potvrdili z minulosti prechodenú boreliozu. Doktor povedal, že to už netreba liečiť, že on by to neriešil. naozaj to netreba liečiť? tiež užíva teraz chlorellu.

Ďakujem
    Benedeková
    • CommentAuthorNINA
    • CommentTimeNov 7th 2012

P.Benedekova podla toho co citam asi zalezi na tom aky je jeho zdr.stav a ako sa citi.Takze pokial ma nejake zdr.problemy ktore sposobuje borelioza ta to je treba liecit.
    • CommentAuthorNINA
    • CommentTimeNov 7th 2012

Monika klasicka reakcia od lekara,co sa tyka boreliozy......
    • CommentAuthorColor
    • CommentTimeNov 8th 2012

P Benedeková, pokial má manžel problémy, tak nech sa objedná k p. Ďurovskej. Moni, preto Ťa bolí v oblasti brucha, lebo máš zasiahnuté asi perifér. nervy. pokial Ti ide o zdravie, objednaj sa k p. Ďurovskej a nejakého mudrlanta nepočúvaj. Ďurovská je doktorka - odborníčka na LB, a nerobí z ľudí hypochondrov.
    • CommentAuthormatahari
    • CommentTimeNov 15th 2012

ale robí, Colorinka, ja som svoj prípad podstúpila úradu pre dohľad a Ďurovská ma vyhodila!!! lebo jedna z tých lekárok je jej priateľka, čo ma "pokazili".. čo ty na to? Liečila ma ako chronickú diseminovanú boreliozu 4 mesiace a nedoliečenú ma vyhodila!
    • CommentAuthorColor
    • CommentTimeNov 17th 2012

Matahari, tak to je sila. Ako - hypochondra z Teba neurobila. Proste si neurobila svedomite prácu doktorky ako má. Keď je človek chorý, a keby si mala aj s dotyčným doktorom osobný konflikt, tak to musí ísť bokom a odosobniť sa. Myslím, že porušila prísahu, kt. doktori skladajú.
    • CommentAuthormatahari
    • CommentTimeNov 19th 2012

to je to, nemala som s nikým konflikt, verila som a rešpektovala... už veriť nebudem a vôbec nie rešpektovať.. a nerozumiem tomu, že tam má dr.Durovská kvantum takých pacošov, s ktorými sa takto narábalo, ako so mnou a kamoška-nekamoška, za pacientom a svojou liečbou si mám stáť... ale asi to chcel osud, možno sa nemám pchať dlhodobo antibiotikami, našla som si homeopatičku, ku ktorej chodia pacienti od tej druhej lekárky, čo sa hrá na homeopatičku, čínsku medicínu a iné alternatívy... a vieš čo? Je mi akosi lepšie...:-) Každopádne vás o rozhodnutí úradu budem informovať, trvá to dlho, musia sa k tomu vyjadriť rôzni odborníci...
    • CommentAuthorjao
    • CommentTimeDec 6th 2012

Michalak,
    u Teba to nemusí byť LB. Na Tvojom mieste by som od lekárov utekal čo najrýchlejšie.
    Pravdepodobnejšie je u Teba napadnutie parazitmi. Nemusíš čakať niekoľko týždňov
    a skús si pohľadať niekoho v okolí, kto Ti urobí frekvenčnú diagnostiku.

Benedekova,
    Neliečená LB nieje dovtedy problém, pokiaľ imunitný systém drží chorobu na uzde.
    Ak sa oslabí natoľko že nezvláda riešiť baktériu, nastanú už známe prejavy choroby.
    Pri podávaní antibiotík sa IS veľmi oslabuje a vlastne len pomáhajú spirochétam pri ich
    rozmnožovaní.
    • CommentAuthorColor
    • CommentTimeDec 10th 2012

Jao, dosť silno pochybujem, že v tom budú mať prsty paraziti. Nemusí sa jednať čisto len o boreliózu, ale možu tam byť pridružené i koinfekcie. Ukáže sa podla testov.
    • CommentAuthorjao
    • CommentTimeDec 21st 2012

Color, to že Ty o tom pochybuješ neznamená, že to niesú parazity. Každý z nás máme peknú zbierku zvieratiek,
    ktoré nám znepríjemňujú život. Len o tom lekári nikdy nehovoria. Skús sa spýtať nejakého dôveryhodného patológa,
    čo všetko je v našom žalúdku, črevách, pľúcach a mozgu.
    • CommentAuthorColor
    • CommentTimeDec 22nd 2012

Mne to nemusíš vysvetlovať. Mám toho naštudované až - až, ale pochybujem, že parazity sposobujú také príznaky, ako uvádza Michalak.
    • CommentAuthorjao
    • CommentTimeDec 22nd 2012

Color nič v zlom, ale si si istá že študuješ pravdivé informácie ?
    • CommentAuthorColor
    • CommentTimeDec 23rd 2012

Myslíš, že lekárske knihy sú nepravdivé?
    • CommentAuthorjao
    • CommentTimeDec 23rd 2012

Dnes už to niesú lekárske knihy, ale knihy farmaceutického priemyslu. A v nich je lekárska veda pekne pokrútená.
    Prečo sa v lekárskych knihách nepíše o vedcoch - lekároch, ktorí úspešne liečili a liečia napr. rakovinu ?
    • CommentAuthordancz
    • CommentTimeDec 23rd 2012 Zmenené

Color tys četl lékařské knihy??? Máš je doma,nebo chodíš do lékařské knihovny? Měl bych prosbu,jestli budeš tak hodný,napiš mi tituly knih,z kterých jsi čerpal.
    Ať se do nich taky podívám.Díkec
    • CommentAuthordancz
    • CommentTimeDec 25th 2012 Zmenené

jó a ješte tolik...color má nastudované informace hlavně o křemeline (určené k chovatelské a veterinární praxi...)
    a možná i o česneku,viď Color? ....citace jedné uživatelky s podobným nickem " Napr. taký cesnak má oveľa silnejšie účinky ako antb."
    podobnost nicků čistě náhodná?...
    • CommentAuthorColor
    • CommentTimeDec 26th 2012

Jasné, Petr.:-)
    • CommentAuthorjao
    • CommentTimeDec 27th 2012

Dnes sa zvieratá liečia kvalitnejšie a úspešnejšie ako ľudia.
    Zaujímavé je, že testy na parazity pre ľudí nič nezistia, ale rovnaké vzorky u veterinára sú pozitívne.

Michalak je typický príklad liečenia doktormi, ktorí nemajú šajnu o tom, čo robia.
    Kortikoidy - prvá chyba. Problém s toxínmi le znovu zatlačia do tela a zachvíľu sa infekty znovu objavia.
    Vybratie mandlí - druhá chyba. Vírusy a baktérie už nemajú vstupnú bariéru a bez problémov sa dostávajú do orgánov.
    Opakované užívanie AB - tretia chyba. Kompletné rozhodenie imunity, voľné pole pre ďaľšie baktérie a plesne. Stopercentná recidíva a neúčinnosť AB.
    Ďaľšie operácie - štvrtá chyba. Bez nejakej vedomosti dôvodu zdravotných problémov (žiadne testy na boreliozu, popr. parazity) znovu vyrezávanie dôležitých častí tela.
    A najväčšia chyba - veriť tomu, že ho nejaký doktor dá dokopy.
    Michalák, zober rozum do hrsti a rozhoduj o svojom zdraví Ty sám ! Preveruj si všetko aj u iných doktorov a nenechaj sa mrzačiť nejakým neodborným ledvadoštudujúcim kvázilekárom. Veľa Ti napovie aj internet. Hľadaj, študuj a vzdelávaj sa. Ide o Tvoje zdravie a nie o názor Tvojho "ošetrujúceho" lekára.
    • CommentAuthordancz
    • CommentTimeDec 27th 2012 Zmenené

Poslyš colore.Né,že by mě to nějak trápilo...ale nevidíš ty v noci nebo i přez den nějaké skřítky? nebo neslyšíš cizí hlasy?
    já jen že...v životě jsem potkal několik lidí se jménem Petr,ale proč mě pro změnu zase oslovuješ tímhle jménem...Nenastal čas se s někým (třeba s lékařem) poradit o svých představách?
    ještě jsem nebyl milan,jan,dervis,ivan,voloďa,libor,co třeba michal,john,euchirid,morge.....