Neprihlásený (Prihlásiť sa)

Vanilla 1.1.5a is a product of Lussumo. More Information: Documentation, Community Support.

• CommentAuthorEwe
    • CommentTimeMar 29th 2013 Zmenené

Rada by som sa poradila s niekým, kto má skúsenosti. Už vyše rok sa trápim s chorobou, ktorú ani neviem pomenovať. Mala som horúčky, opuchnuté klby, urtiku, uzliny. Na farmakologii mi diagnostikovali toxoplazmozu a borelie mali hraničné hodnoty. Nasadili mi toľko atb, až som dostala na ne alergiu, tak som ich vysadila.O tri mesiace sa príznaky vrátili, boli ešte horšie. Mesiac som ležala a internom, robili všetko možné (aj lumbalku) a nič nezistili. Nakoniec mi reumatolog diagnostikoval asi reuim. polyartritidu (nie na 100 %) ale reum.faktor negativny (stale po roku je negativny). Nasadil mi prednison, ktorý mi zabral, ale neskor sa bolesti klbov vratili. teraz beriem iba trexan. Bola som na diagnostike DIACOMom a tam mi povedali, že mám stale v sebe boreliozu a že reuma. artritia to nie je.čítala som o tej diagnostike všeličo, aj pozitivne aj negatívne, ale skusila som to. Mohli by moje problémy spôsobovať borelie? ďakujem
    • CommentAuthorRybička
    • CommentTimeApr 3rd 2013

Ahoj Ewe, urcite co popisujes moze sposobovat aj borelioza.Mna tiez rok presviedcali ze mam reumu a bolo mi len horsie a horsie, takisto reum. faktor som mala negativny, az ked som sa zacala liecit s hranicnymi hodnotami na boreliozu moj stav sa zacal zlepsovat.Urcite vyhladaj pani dr.Durovsku.
    • CommentAuthorEwe
    • CommentTimeApr 3rd 2013

Ahoj Rybička, aj ja som čím ďalej tým viac presvedčená, že to reuma nie je. Tu potvoru môžem mať v sebe už rok a pol, neviem, či sa bude dať aj po takej dobe objaviť. Ale ak budú hraničné hodnoty, tak to nenechám tak, lebo vtedy mi už žiadne atb nemohli kvôli alergii dať. Koľko si brala atb? Liečila ťa p. dr. Durovska? Ďakujem
    • CommentAuthorRybička
    • CommentTimeApr 4th 2013

Koľko si brala atb?- vela, vyše roka :-(
    Liečila ťa p. dr. Durovska? - ano, velmi zlata pani doktorka, aspon niekto mi pomohol.Som velmi rada že som ju nasla v pravy cas.