Neprihlásený (Prihlásiť sa)

Vanilla 1.1.5a is a product of Lussumo. More Information: Documentation, Community Support.

1.  
    Dobrý deň, chcem sa opýtať na Vaše skúsenosti a prípadne poradiť čo robiť ďalej.
    Pred mesiacom ma rozboleli kolenné kĺby ale naozaj veľmi nepríjemná bolesť, do toho slabosť organizmu, zvracanie a nechuť do jedla. Po testoch naozaj vštekých / sono, echo, gastro,rôntgen,ekg a lumbalna punkcia / všetko vyšlo v poriadku aj Lumbalka bola negatívna. Len testy na Boréliu mi vyšli pozitívne. Nasadili mi ATB MEGAMOX 21 dní. Po týždni som sa cítil fajn a pomaly som sa ako tak dal dokopy keď o 3 týždne sa mi zasa vrátila bolesť kĺbov a zvracanie. Tento stav trval asi 5 dní a potom až doteraz je mi opať fajn.
    ATB už neužívam, vraj už netreba a mám prísť na kontrolu o 3 mesiace na Borélia testy.
    Hlava ma pri tom nebolela ani raz, len bolesť kĺbov a zvracanie- to pripisujem ATB
    Troška sa bojím aby sa mi to nevrátilo.
    Vopred ďakujem za Vaše skúsenosti a postrehy.
    • CommentAuthorNINA
    • CommentTimeMay 26th 2014

Juraj skus posurfovat aj na borelioza.cz.................Mal by si si vela precitat a rozhodnut sa co spravis dalej.ATB co si bral ?Kedy Ta postipal kliest aklebo teda nieco ine co bolo infikovane??????
    Pokial si dlho nakazeny tak to asi neni vela tie lieky co si bral..........
    Prestuduj si stranky a potom napis co sa deje..............
    Drz sa.

Nina